-50%

Косметичка GXVE MAKEUP BAG GWEN STEFANI
1 200 ₴
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0006
+380 (93) 951-44-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 17,8 х 15,3 х 5,1 см
Ідеально підходить для того, щоб помістити всі необхідні речі в дорогу,досить простор, але досить тонка.
Ця велика косметичка, розроблена з крафт-принтом GXVE і фірмовою червоною підкладкою, легко застібається на блискавку, щоб ви могли швидко знайти всі свої улюблені продукти. Виготовлений із гладких, водостійких матеріалів, легких, але міцних, які легко витирати.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GXVE |
| Країна виробник | США |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | GXVE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




