-20%

ІГРАШКА-МОТУЗКА ЗІРКА ДЛЯ СОБАКРОЗМІРУ S, Star Rope Toy від Jeffree Star Pets
500 ₴
400 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 951-44-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Іграшка деально підходить для гри з вашим улюбленцем. Він дуже міцний і не містить жодних токсичних матеріалів. Абсолютно безпечний для власника та вихованця. Підійде для різних рухливих ігор та спортивних тренувань вашої собаки.
Довжина 30 см, діаметр зірки 8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeffree Star Cosmetics |
| Країна виробник | США |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Висота | 1 мм |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 30 см |
| Розмір | S |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Jeffree Star |
| Тварина | Собаки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴




