-10%

Сумка KYLIE COSMETICS Cosmic Ombré Tote Bag
1 000 ₴
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4064941163466
+380 (93) 951-44-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина: 26 см x Глибина: 11 см x Висота: 38 см
Це універсальний аксесуар, який може стати частиною вашого гардеробу на будь-який випадок: від походу на роботу до шопінгу, подорожей або навіть відпочинку на пляжі.
100% polyester
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kylie Cosmetics |
| Країна виробник | США |
| Тип сумки | Торба |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Без застібки |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 111 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Kylie Cosmetics |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



