
Косметичка FENTY BEAUTY Traditional Makeup Bag
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 840026678803
+380 (93) 951-44-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Body maretial: 100% PU
Lining: 100% RPET
Висота 10,5 см, ширина 14 см, глубина 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenty Beauty |
| Країна виробник | США |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | FENTY BEAUTY |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



