
Сумка KYLIE COSMETICS Cosmic Red Tote Bag
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4064941195078
+380 (93) 951-44-61
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лімітована сумка KYLIE JENNER присвячен an>> новому аромату Cosmic Intense
Outer:100% PU
Inner: 100% Polyester
Довжина 30 см, Ширина 7 см, Висота 25 см, Висота з ручками 45 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kylie Cosmetics |
| Країна виробник | США |
| Тип сумки | Торба |
| Форма | Мішечок |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Без застібки |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Kylie Cosmetics |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴



